Ye Gitsin Ye Gitsin Hakkımızda
HAKKIMIZDA

Hem karnım doysun hem faydam olsun diyorsan;


Yegitsin

 

Yegitsin derken?

 

Yegitsin ne yapıyor derseniz; paket servis hizmeti bulunan restoranlardan, bulunduğunuz yere online sipariş vermenizi sağlıyor. Dilediğiniz restoranın güncel menülerine anında ulaşıp istediğiniz yemeği seçiyorsunuz ve siparişinizi oluşturuyorsunuz.
Hatta çok sayıda ya da yüksek miktarda siparişiniz mi var?
O halde ihale seçeneği tam size göre! Kriterlerinizi belirliyorsunuz, geriye restoranların tekliflerinden size en uygun olanı değerlendirmek kalıyor. Böylece karnım doysun aşaması tamalanmış oluyor.

Gelelim faydam olsun kısmına…

Yegitsin’in bir diğer farkı; yemek servisi hizmeti verirken pek çok sosyal kuruluşa da destek sağlama amacı taşıması. Yegitsin üzerinden vereceğiniz her sipariş, sizin seçeceğiniz bir sosyal yardımlaşma kuruluşuna da katkı sağlıyor.

Siz Yegitsin dedikçe damlaya damlaya bir iyilik gölü oluşuyor…

 

Bunları bilelim…

 

  • - Yegitsin.com’a üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • - Üyelerimizin yegitsin.com üzerinden verdiği siparişlerden herhangi bir ücret talep edilmez.
  • - Yegitsin.com üzerinden verdiğiniz siparişlerin doğru ulaştırılabilmesi için adres, telefon vb. bilgilerinizin kayıtlı olması gerekmektedir.
  • - Yegitsin.com içeriğinde aradığınız restoranı bulamadığınız taktirde anasayfa üzerinde bulunan “Restoran Öner” butonunun kullanarak sisteme yeni restoranların eklenmesine katkıda bulunabilirsiniz.